O Firmie

 Lista Referencyjna

 Strona Główna

 Oferta współpracy

 Poczta

 

 

   Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Monterin" powstało w roku 1992 jako jedna z wielu małych firm budowlanych . Firma początkowo zatrudniała 8 osób i zajmowała się w głównej mierze instalacjami sanitarnymi. W ciągu kilku lat nastąpił znaczny rozwój firmy, by w roku 1995 ustanowić zatrudnienie na poziomie 40 os6b i móc zająć się wszystkimi branżami robót budowlanych. W obecnej chwili firma "Monterin" zatrudnia ponad 100 osób i jest jedną z wiodących w branży ogólnobudowlanej w układzie Generalnego Wykonawcy na rynku Katowickim.

   Zdobyte na przełomie lat doświadczenia oraz ciągłe szkolenia zarówno kadry kierowniczej jak również pracowników wybieranych selektywnie z pośród najlepszych , pozwalają na systematyczne podnoszenie jakości świadczonych usług. Pozwoliło to firmie wystąpić o przyznanie certyfikatu ISO 9001.

   Dzięki przeszkoleniu pracowników w niemieckich zakładach produkcyjnych w Bebrze , przedsiębiorstwo nasze jako jedno z nielicznych posiada certyfikat na montaż i serwis stolarki z PCV oraz ślusarki aluminiowej w systemie Plustec charakteryzującej się tym , iż nie zawiera szkodliwych związków kadmu i ołowiu.

   Posiadany przez naszą firmę potencjał techniczny w postaci środków sprzętowych, pozwala na jednoczesne, bezkolizyjne prowadzenie kilku inwestycji. Firma posiada zaplecze w postaci bazy sprzętu , wyposażonej w maszyny oraz urządzenia niezbędne do obsługi zgromadzonych środków. Hala montażowa jak również stolarnia pozwala na wykonanie wielu prefabrykatów dla potrzeb budowy , a co za tym idzie na obniżenie kosztów prowadzonych robót.

   Na posiadany potencjał techniczny składają się samochody osobowe,  dostawcze, ciężarowe, koparki , spychacz , kompresory spalinowe, rusztowania rurowe, rusztowania wiszące , rusztowania warszawskie, pomosty robocze, agregaty tynkarskie, spawarki , jak również znaczna ilość sprzętu pomocniczego w postaci betoniarek, elektronarzędzi itp.